הגדלת תמונות בירושלים

הגדלת תמונות בכל גודל ופורמט בזמינות מידיית

בזכות מדפסות איכותיות בעלות עומק צבע ורוויה באיכות סופר-פיין [SUPER-FINE] מאפשרות תצוגת תמונות והגדלות באיכות שטרם ראיתם עד היום. בחירת המדיום עליו נדפיס תאפשר מבחר רחב הכולל הדפסות על קנבס, הדפסות על נייר מוזאון, נייר פוטו וחומרים שונים נוספים.

 

הגדלת תמונות בירושלים   להזמנות: 02-6717429

הגדלת תמונות ירושלים תלפיות במקום!

בגלריה הדר ניתן להזמין הגדלת תמונות על קנבס, נייר אמן , מדבקות ויניל ועוד… כל סוגי ההדפסות וההגדלות נעשות במקום למעט מקרים חריגים במימדים עצומים בהם יש צורך בתפירה וחיבורים שונים. המדפסות שלנו הם לא מדפסות של בית דפוס רגיל ואנו משתמשים בהרכב דיו שונה לחלוטין, את הפליאה של המתבונן בעת הבטה בהדפס ממרחק קרוב של כ 10 או 20 סנטימטרים, לא ניתן לתאר במילים! האיכות ועומק הצבע בהדפסות מסוג אלו לא דומות בכלל לשילוט חוצות ושילוט דפוס, הנל נוצרים במדפסות שמיועדות לחסוך צבע ומלכתחילה נועדו לצפייה מרחוק. אולם כאשר מדפיסים תמונה לגלריה, תמונה לבית או לעסק והצופה מביט בה מקרוב כדאי מאוד שהאיכות תהה ברמה גבוהה ואיכותית.

 

פיתוח תמונות בירושלים   להזמנות: 02-6717429

פיתוח תמונות על נייר פוטו

כן כן פיתוח תמונות פוטו על ידי מכונות הפיתוח החדשניות שלנו מפשרות פיתוח תמונות הישר מהקובץ עם תוצאה אמיתית שונה לחלוטין מהדפסה רגילה. בדומה לעבר נייר פוטו אמיתי מכיל בתוכו את כל ספקטרום הצבעים ועל ידי חשיפה בדרגות שונות לאור נוצרים הצבעים. על כן נקרא הדבר פיתוח ולא הדפסה.

שירות חדש ובלעדי מאפשר הזמנת תמונות ישירות דרך הווטסאפ ! העברת התמונות דרך ווטסאפ מורידה את איכות התמונה ולכן מומלץ להדפיס תמונות בגדלים קטנים יחסית כגון 10X15 | 13X18 | 15X21 המידות בסנטימטרים. להגדלות מומלץ להעביר קובץ מקור.

 

הדפסות והגדלת תמונות בירושלים   להזמנות: 02-6717429